O blogu

Wybieranie ubrań dla naszej pociechy może być dla jednych przyjemnością, ale dla innych udręką, stratą cennego czasu, który moglibyśmy poświęcić naszemu dziecku.

W kwestii garderoby cel rodziców jest zawsze podobny, chcemy by nasze dziecko było ubrane wygodnie, ładnie, reasumując by było po prostu zadbane. Wbrew pozorom nie jest to takie proste  nawet jeśli mamy do czynienia z noworodkiem, bobasem, dzieckiem w wieku przedszkolnym czy szkolnym. Oczywiście mam tu na myśli wszystkie te dzieci, które z racji swojego wieku nie przejawiają jeszcze chęci samodzielnego decydowania o swoim stroju (chociaż, dopóki dziecko nie jest pełnoletnie uważam, że rodzic powinien mieć udział w wyborach dziecka. Powinien służyć dobrą radą, której często nam dorosłym brakuje co dopiero dzieciakom).

Celem tego bloga jest zatem wsparcie jego czytelników w zorganizowaniu,  a następnie utrzymaniu spójnej garderoby swojego dziecka. Chcę by czas poświęcony na ubiór twojego potomka był jak najkrótszy, a jednocześnie by efekty były spektakularne 😉 . Tak właśnie powstał pomysł na ONE SET, bo jestem zwolenniczką robienia dziecięcych zestawów ubraniowych. Dzięki nim szybko ubierzemy dziecko, co nie zawsze jest takie łatwe nawet przy pełnej szafie ubrań, a może zwłaszcza przy zbyt dużej ich ilości.

Na blogu znajdziesz porady dotyczące organizacji garderoby dziecięcej (dla milusińskich w różnych przedziałach wiekowych), testy marek odzieżowych oraz gotowe propozycje zestawów ubrań z różnych firm.

Zapraszam do lektury, czekam również na Wasze komentarze, które mam nadzieję ubogacą tego bloga.